ויזה להודו בקלות באינטרנט

נוסעים להודו? מעולה!  זה הולך להיות טיול נהדר, אך כדי להתחיל אותו על הצד הטוב ביותר כדי להכיר את כל הסידורים שיש לסדר לפני הטיסה, והראשונה היא הוצאת ויזה להודו. איך עושים את זה? להלן מדריך מפורט בנושא.

מה חשוב לדעת על ויזה להודו?

כיום, כניסה והגעה להודו הפכו להיות קלות יותר מבעבר, ולכן יותר ויותר ישראלים מעוניינים לטוס לשם ולהנות מהיתרונות הרבים שיש להודו להציע. על פי החוק בהודו יש להוציא ויזה לפני ההגעה למדינה, אך החוק מתיר הוצאת ויזה באינטרנט, ועל כן תוכלו להוציא ויזה להודו באתר של visa-india, המתמחה בתחום. חשוב לדעת שאי אפשר להיכנס להודו ללא וויזה, ולכן חשוב מאוד להוציא את הוויזה לפחות שבועיים או שלושה לפני מועד הטיול.

למה כדאי להוציא וויזה להודו באינטרנט?

ניתן למלא טופס בעברית במקום למלא טופס באנגלית, שעלול לעתים להיות לא ברור או קשה יותר להבנה ומילוי נכון. כמו כן ניתן להמיר את הקבצים  של התמונות לקבצים מתאימים בדיוק לדרישה של משרד ההגירה ההודי. כמו כן, אין צורך לצאת מהבית כלל, אלא כל התהליך מתבצע מהמחשב, בכל מקום שיש בו אינטרנט, ובכל שעה שנוחה לכם.

מה התהליך של הוצאת ויזה להודו?

התהליך של הוויזה הוא פשוט ביותר וכולל 4 שלבים:

ממלאים את הטופס באתר על פי ההנחיות. בוחרים מבין שלוש סוגי ויזה שונות: ויזה להודו לחודש, ויזה לשנה ו-ויזה ל-5 שנים בהתאם לרצון שלכם. מבצעים תשלום מאובטח באמצעות האתר, והוויזה מגיעה תוך 5 ימים למייל שלכם, כאשר הנפקת הוויזה היא עד שלושה ימים מלאים. מומלץ לשמור עותק אלקטרוני וגם להדפיס עותקים נוספים.

מה חשוב לדעת כדי שהתהליך יצליח?

חשוב להצטייד מראש בכל המסמכים הנדרשים: דרכון ותמונות פספורט, ולסרוק אותן באופן ברור. כדאי להצטלם על רקע לבן, או לצלם תמונה בחנות מקצועית. הכינו קובץ סרוק של תמונת פספורט בפורמט JPT.  הקפידו למלא את כל הפרטים באופן נכון ומדויק ביותר.

למה עדיף להוציא את הוויזה בהודו באינטרנט לא בשגרירות?

הוצאת ויזה להודו באינטרנט היא מהירה, יעילה, ללא טרטור מיותר או  אפילו יציאה מהבית, ולאחר מספר ימי עבודה הוויזה תמתין לכם בתיבת הדואר האלקטרוני שלכם. פשוט וקל, ללא בעיות, בלי אפילו להזיז את הרכב.

לסיכום, אם אתם רוצים לנסוע להודו, חשוב להוציא ויזה להודו לפני הטיול. אל תשכחו כי לא תוכלו להיכנס למדינה ללא הוויזה, ויתכן כי כבר בארץ לא תוכלו לעלות על המטוס בלעדיה. אל תשכחו לצלם, ליהנות, לחוות חוויות ולהכיר אנשים חדשים. בהצלחה!