גם אם אנחנו לא משתמשים במדפסת באופן יומיומי, כולנו צריכים אחת לכמה זמן להדפיס מסמכים כאלו ואחרים. זה יכול להיות כרטיס להופעה שקנינו, רשימה חשובה שאנחנו צריכים שתהיה איתנו בזמן אמת, ברכה יפה לקראת ימי הולדת של חברים ומשפחה ועוד שלל מסמכים בסגנון הזה. למי שאין מדפסת בבית, יודע שהרגעים הללו יכולים להיות מתסכלים ביותר. האפשרות הראשונה היא להתחיל לחפש חברים בקרבת מקום עם מדפסת שיסכימו לעזור לכם עם ההדפסה, והאפשרות השנייה היא לחפש חנויות ובתי דפוס אליהן תצטרכו לנסוע בשביל להדפיס את הדפים שאתם צריכים. למען האמת, האפשרות של קניית מדפסת ביתית היא נוחה הרבה יותר ומדובר כיום במוצר שהוא לא יקר בכלל ובהחלט שווה את ההשקעה המועטה בו. אם גם אתם מגיעים לסיטואציות הללו אחת לכמה זמן, הכנו עבורכם סקירה של חמש המדפסות הביתיות המומלצות ביותר.

הכי משתלמת – HP OfficeJet Pro 8720

מדובר ככל הנראה באחד הדגמים הביתיים היותר נוחים ומשתלמים. מצד אחד היא פשוטה מאד לתפעול עם ממשק ברור, נגיש ונוח, חיבור וייפיי אמין ותוכנה שניכר שהשקיעו מחשבה בבנייה שלה. מצד שני, התוצרים הם מעולים וגם בהדפסות עם הרבה צבע והרבה גוונים, התוצאה הייתה חדה וברורה. זו מדפסת שמומלצת מאד למי שרוצה להדפיס כמות גדולה יחסית של מסמכים אגב, אם אתם צריכים טונרים וראשי דיו למדפסת הזו ולמדפסות HP באופן כללי, ניתן להשיג כאלה בקלות ועם משלוח עד הבית, כך שמדובר בהחלט במדפסת טובה ומומלצת לשימוש ביתי.

טופ 5: המדפסות הביתיות המומלצות ביותר

לשימוש מועט –  Brother HL-L2350DW

אם אתם לא מתכננים להדפיס הרבה המדפסת הזו היא בדיוק בשבילכם. היא פשוטה מאד, מהירה להגדרה ונוחה מאד לשימוש. מעבר לכך מדובר במדפסת לייזר, כך שהיא יכולה לשבת הרבה מאד זמן בין הקלטה להקלטה מבלי שיקרה שום דבר והיא תמשיך להדפיס מייד בלי שום בעיה. שימו לב כי מדובר על מדפסת שמתאימה בעיקר למסמכי טקסט מסוגים שונים, ככה שאם אתם בונים על הדפסה של הרבה מסמכי תמונות ומגוון צבעים כדאי לחשוב על דגם אחר.

מושלמת לתמונות ולצלמים חובבים: Epson SureColor P600

מדובר על דגם שיודע לספק תוצרי הדפסה איכותיים ביותר. כמו כן, שימו לב כי המדפסת הזאת יודעת להדפיס על מגוון רחב מאד של סוגי מדיה ולא רק על דפים, כמו על מתכת תקליטורים. יש לה ממשק מסך מגע שהוא נוח ביותר וכשמדובר על תוצרים בסיסיים יותר כמו הדפסות טקסט בצבע שחור היא יודעת לעשות עבודה מעולה. באשר לצילומים והדפסות לצבע, ניכר שזו המדפסת הביתית החזקה ביותר במובן הזה.

הכי חסכונית – HP Smart Tank 615

מדפסת נהדרת שנחשבת לאחת החסכוניות מבחינת השימוש בדיו. איכות הדפסת התמונה היא טובה, אפשרות סריקה ישירות מהמזין האוטומטי וקלות תפעול דרך המחשב. שימו לב שאין כאן אפשרות להדפסה דו צדדית ומהירות ההדפסה היא די איטית, אבל האיכות היא די טובה ביחס למחיר.

קומפקטית ומהירה – Epson EcoTank L3160

מדפסת קטנה וחכמה שמדפיסה במהירות די גבוהה. גם היא נחשבת לחסכונית מאד בדיו ומגיעה עם אפליקציה ממש נוחה לתפעול שלה. המחיר שלה עלול להרתיע הרבה פעמים, אבל עם מהירות ההדפסה והמידות הקטנות נראה כי מדובר בהחלט במדפסת משתלמת ושווה מאד להכיר אותה.

בשורה התחתונה חשוב להבין כי מדפסת ביתית זה לא מוצר יקר ושווה להשקיע אם אתם צריכים להדפיס מסמכים מפעם לפעם. מומלץ להכיר לעומק את הדגמים שסיפרנו עליהם.