יותר ויותר נשים מחליטות להיכנס לחדר כושר לא רק לטובת הפחתה במשקל אלא גם לטובת פיתוח וחיטוב הגוף. שימוש באבקת חלבון מהווה דרך מצוינת לספק לגוף חלבונים איכותיים, ובהתאם לכך להשיג את היעדים שלך. מדוע מדובר בתוסף שהוא בגדר חובה? על כך – במדריך.

אבקת חלבון לנשים: תוסף תזונה פורץ דרך

היכולת שלך כאישה להתאמן בצורה סדירה ולהגיע ליעדים שלך טמון לא רק בתדירות האימונים אלא גם בהרגלי התזונה שלך. למעשה, חשוב להבין כי עיסוק בספורט באופן קבוע דורש תוכנית תזונה קפדנית המבוססת על מנות איכותיות של חלבון, לטובת בניית מסת השריר אך גם לטובת התאוששות מהירה מאימונים. עם זאת, קיים הבדל מהותי בין משקל ומבנה הגוף של גברים לנשים, ולכן נשים רבות חוששות לשלב חלבון בתזונה מחשש כי החלבון ינפח את השריר בצורה מוגזמת. הבשורות הטובות הן שבעקבות פיתוח חדש של אבקת חלבון ייעודית לנשים ניתן לשלב את החלבון באופן מושכל, ובהתאם לכך להגשים את היעדים אליהם את שואפת לטובת חיטוב ופיתוח הגוף, בדיוק כפי שמבצעות הכוכבות הגדולות בעולם. מדובר באחת המגמות המסקרנות של ענף הספורט, לא רק בשל היכולת של נשים לקבל שליטה ולבצע את התהליך באופן מבוקר אלא גם לאור היתרונות המצוינים של מוצר ייעודי שפותח במיוחד לנשים, Miss alfa  שמו, ומהווה דרך מעולה לקבל יתרונות בריאותיים רבים, כפי שנסביר כעת.

מהם היתרונות של אבקת חלבון לנשים?

ראשית כל, מדובר במוצר שפותח במיוחד בעבור נשים ולכן הוא מכיל 20 גרם חלבון – כמות גבוהה במיוחד המותאמת בדיוק לגוף האישה. בנוסף, מדובר באבקה המכילה חומצות אמינו כמו גם סיבים תזונתיים אשר תורמים באופן ממשי לתחושת שובע, בייחוד לאחר האימון, ומומלצים במיוחד לארוחת הבוקר. ייחוד נוסף של האבקה נובע מתוך היותו דל בקלוריות – 116 קלוריות בלבד, ועל כן מדובר במנת חלבון המשלבת פורמולות איכותיות לצד יכולת לספק לגוף שלך באופן טבעי חלבון. מאחר והחלבון מהווה את אחד מאבות המזון החשוב ביותר לגוף האדם ואחראי בין היתר על בניית העצמות, שיער, ציפורניים כמו גם הובלת המזון והחמצן בדם, ניתן בהחלט לומר כי באמצעות שימוש מושכל במנת החלבון אותה ניתן לקבל כתוצאה מהפורמולה תוכלי ליצור לעצמך בסיס איכותי לבניית השריר בזמן אימון ולאחריו.

אבקת חלבון לנשים: יש דבר כזה!

 

שילוב תוספי תזונה בתזונה – חלק מהותי בתהליך חיטוב ופיתוח גוף

אין ספק כי בשנים האחרונות ניתן בעלייה במודעות הציבורית לגבי שילוב של תוספי תזונה, וזאת בשל חוסרים באבות המזון, כמו החלבון. כאשר ישנו מחסור בחלבון נגרמים נזקים הכוללים בין היתר פגיעה בתפקוד האיברים כמו גם אי יכולת לבצע תהליך מבוקר של בניית מסת שריר, ועל כן הסיכוי לפציעות עולה. הסימנים למחסור בחלבונים כוללים בין היתר עייפות, לחץ, בצקת, אובדן מסת שריר וכן סיכון גבוה יותר לפגיעה ושברים בעצמות בעקבות החלשת העצמות. הסיכון של נשים להיפגע הוא גבוה יותר בעקבות מסת שריר נמוכה מאשר גברים, ועל כן שילוב של תוספי תזונה איכותיים כמו אבקת חלבון לנשים מהווה דרך מעולה לקבל את צריכת החלבון היומית, בהתאם למאפיינים האישיים. מאחר ושוק תוספי התזונה זוכה לתהודה ציבורית רחבה, גם משרד הבריאות נכנס לעובי הקורה ועל כן תוכלי להיות בטוחה כי המוצר אותו את רוכשת עבר את כל הבדיקות בכדי להבטיח כי הוא מאושר לשימוש. לאבקה אין תופעות לוואי וניתן לשלב אותה הן במשקאות והן במזון כמו למשל יוגורט, ובהתאם לכך להפחית את תחושת הרעב ובמקביל גם לשמור על תהליך פיתוח וחיטוב הגוף, כך שהוא יתבצע באופן מבוקר ובטוח.