גברים – יכול מאד להיות שאתם מאד מצליחים בתחום שלכם ומתקדמים בסולם הדרגות אם אתם עובדים שכירים או מפתחים את העסק שלכם במהירות אם אתם עצמאיים, שאתם אנשים חברותיים במיוחד ושיש לכם הרבה מעגלים ותמיכה ושאתם אפילו מצליחים להשתפר בתחביבים בשעות הפנאי שלכם, ולצד כל אלו יכול מאד להיות שכמו הרבה גברים אחרים, אתם עדיין חווים חוסר הצלחה בתחום הזוגיות. מתקשים לפנות אל נשים ולפתח שיחה, לא יודעים איך להפוך קשר של חברות לקשר רומנטי או לא מצליחים לייצר התאמות באפליקציות ההיכרויות השונות. תמונת המצב הזו היא מוכרת וברורה וזה יכול להיות מאד מתסכל, אך למרבה המזל יש מאיפה לקבל עזרה. אנו רוצים להכיר לכם אתר ייחודי שהוקם בדיוק לצורך העניין הזה ויכול לסייע לגבר ישראלי להתגבר על כל הבעיות באגף הרומנטי. הנה מה שמעניין לדעת עליו.

אודות האתר

בחור צעיר בשם אלעד שהרגיש בעצמו קשיים בעבר להתחיל עם נשים וליצור מערכות יחסים רומנטית פיתח את אתר Texther. הוא החל לחקור את הנושא לעומק מתוך הניסיון שלו וכן חקר עוד עשרות גברים שונים שחוו דברים דומים, וגילה שעל אף השוני ממקרה למקרה, לחוסר ההצלחה הזה יש שורשים משותפים ובעיקר דפוסים חוזרים המונעים את ההצלחה מגברים. הוא הבין שאם לומדים להתנתק מדפוסים ומדרכי החשיבה הישנות, אפשר להפוך את הקערה על פיה וכשהוא ראה שזה מצליח לו באופן אישי, הוא החליט להביא את התורה הזו החוצה לעולם. מיום הקמת האתר הוא הספיק לסייע לאלפי גברים בישראל.

ממשפטי פתיחה ועד ליחסים: גברים, אתר TextHer יכול לעזור לכם עם נשים!

איך הוא יכול לעזור?

זוהי למעשה השאלה החשובה ביותר ועל אף שלא נוכל לרדת לעומקם של פרטים, אפשר בהחלט להסביר את הדרכים העיקריות:

כל המידע שאתם צריכים

בראש ובראשונה צריך להבין כי מדובר על מאגר מידע בלתי נדלה בכל הקשור במערכות יחסים וזוגיות. אתם יכולים ללמוד באתר על נושאים כמו יצירת פרופילים באפליקציות היכרות (שהן יעילות במציאת זוגיות במיוחד בימי קורונה), כיצד להתחיל עם בחורות בסיטואציות שונות, אילו משפטי פתיחה הם המוצלחים ביותר וממה צריך להימנע, מהן הטעויות הנפוצות בדייטים ראשונים, איך לעבור משיחה באפליקציה או ברשת חברתית לטלפון ולמפגש פיזי, איך לעבור מאזור הידידות לאזור של יחסים רומנטיים וכך הלאה. חשוב לדעת שכל התכנים, כולל מדריכים וידאו אינטראקטיביים ברורים הם בחינם.

קורסים מקצועיים ותמיכה שוטפת

מעבר לכך, גברים שמבינים כי האתר מביא שיטה מאד מסודרת ופשוטה ורוצים את הסיוע ליישם אותה, יכולים לבחור בקורסים המקצועיים בליווי של אלעד וצוות המנטורים שלו בוגרי השיטה. יש סוגים שונים של קורסים, החל ממפגשים חד פעמיים ועד לליווי צמוד ושוטף וכל אחד יכול לבחור את הדרך שהכי נכונה ומתאימה לו. שימו לב שמי שיבחר בליווי הצמוד של אלעד וצוות המנטורים, יוכל לדבר איתם באופן שוטף 24/7 ולקבל עזרה לקראת סיטואציות חשובות. כלומר, לפני ששולחים הודעה, לפני דייט גדול, כשנמצאים מחוץ לבית ורוצים לקבל אומץ לדבר עם מישהי שמוצאת חן – בכל המצבים הללו ניתן לקבל מענה מיידי וזה בהחלט משהו שעוזר לשנות את פני הדברים.

בשורה התחתונה, יש הרבה גברים המתקשים בתחום הרומנטי, זאת על אף שבשאר התחומים בחיים הם מצליחים ואפילו מצטיינים. חשוב להבין שבהרבה מקרים, ללא סיוע לשינוי דפוסי החשיבה והבנה של הדברים שגורמים לחוסר ההצלחה, יהיה קשה מאד עד בלתי אפשרי לייצר השינוי. האתר המיוחד הזה מציע את השינוי שאפשרי רק באופן הזה.