תלבושות לחינה

בשעה טובה בחרתם האחד בשנייה, קבעתם תאריך לחתונה וסגרתם את כל הפרטים הקטנים, ורגע לפני שהיום הגדול מגיע, החלטתם לחגוג אירוע חינה חגיגי ואינטימי? אין ספק שעשיתם בחירה מצוינת שגם תאפשר לכם לערוך מעין חזרה גנרלית לקראת היום הגדול, גם תאגד סביבכם את כל האנשים הכי קרובים אליכם שיבואו לשמוח בשמחתכם וגם תתן לכם הזדמנות לפרוק מעט מהמתח הגדול סביב התקופה הזו. יחד עם זאת, על מנת שבאמת יהיה כך, עליכם לדאוג לכל הפרטים באירוע החינה ולהפוך אותו למושלם וחלק חשוב בעניין הזה הוא בחירה של התלבושות. אם גם אתם עתידים לארגן אירוע חינה, הנה מדריך מקוצר אך מקיף שיעזור לכם לבחור את התלבושות בצורה נכונה ומושכלת.

מבחר

ברגע בו תתחילו לחפש חברה המאפשרת להשכיר תלבושות לחינה, תגלו כי ישנן שתי אפשרויות מרכזיות. הראשונה והטובה פחות היא בחירה בעסק המציע סוג אחד בלבד של תלבושות ודוגמאות או מעט מאד אפשרויות לכל היותר. האופציה השנייה והנכונה יותר, היא לבחור בעסק המאפשר בחירה מתוך מגוון תלבושות לחינה, מה שיאפשר לכם בהחלט לשדרג את התפאורה ואת המראה של האירוע, וכן להציע לאורחים שלכם הרבה יותר מבחר ממנו יוכלו להנות. כאשר אתם מקבלים הצעה, חשוב להבין בדיוק מה מציעים לכם ולבדוק גיוון של צבעים ודוגמאות.

מידות

מעבר לגיוון בסוגים השונים של הלבוש, חשוב מאד גם לשים לב לגיוון במידות ולשאול את עצמכם קודם כל, מי בדיוק הולך ללבוש את הבגדים הללו. האם יש גזרות שמתאימות לנשים וכאלו המתאימות לגברים? האם יש הרבה ילדים שירצו להשתתף בחגיגה וגם עבורם יש ביגוד מתאים? האם יש מישהו מהאורחים שהוא בעל גזרה מיוחדת ולו צריך לדאוג מראש על מנת שיוכל להרגיש חלק? את כל הדברים הללו עליכם לבדוק בצורה קפדנית מראש.

בגדים מיוחדים לחתן ולכלה

ידוע לכולם שהתלבושות של החתן והכלה ביום האירוע הן מיוחדות ויוצאות דופן הרבה יותר, ועל אף שמדובר בעניין מובן מאליו כביכול, זה ממש לא מובן מאליו עבור עסקים רבים להשכרת תלבושות לחינה. כדי לא להיות מופתעים ולגלות ביום האירוע העצמו שהביגוד של החתן והכלה אינו שונה באופן מהותי מהביגוד של שאר האורחים, מומלץ לשאול מראש ולברר אם אכן ישנם בגדים ייחודיים.

אקססוריז

זכרו שתלבושות לחינה זה הרבה מעבר לביגוד המסורתי ועל מנת להנות מחגיגה צבעונית באמת, חשוב לוודא שאתם גם מקבלים אקססוריז מתאימים. על מה מדובר? כובעי תרבוש, וסטים צבעוניים, צעיפים, תכשיטים ולפעמים אפילו גם נעליים. חשוב לבדוק שאתם מקבלים את הדברים הללו כחלק מהעסקה ואם לא, צריך לשאול אם ישנה עלות נוספת על מנת לקבל גם את הדברים האלו.

מחיר

זכרו שארגון של אירוע חינה כרוך בהרבה מאד הוצאות, ועל אף שהתלבושות זה דבר חשוב מאד, אתם בטח לא רוצים להוציא את כל התקציב עליהם. על כן, שווה לערוך סקר שוק מקיף ולהבין מה אתם מקבלים בדיוק תמורת התשלום. האם אתם מקבלים את הבגדים כמו שהם או שמצטרפת מלבישה שעוזרת לאורחים? האם האחריות על נזקים היא עליכם או שיש סוג של ביטוח? האם המחיר הוא על מספר תלבושות קבוע או שניתן להגדיל את הכמות לפי הצורך?

ההמלצה שלנו היא להגדיר לעצמכם תקציב מראש וכך לנסות למצוא את השירות שיעמוד בו פחות או יותר.

זכרו – התלבושות זה לא רק חלק חשוב בשביל המראה של האירוע, אלא דבר שקשור באופן ישיר לחוויה של האורחים ולכן חשוב להשקיע בהן.