כל הפקה של אירוע עסקי מכל סוג שהוא, דורשת חשיבה מרובה ולקיחה בחשבון של מספר פרמטרים במקביל. בין כל הסידורים השונים, אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר הוא האוכל המוגש באירועים הללו, ומעבר לעובדה כי מדובר בתזונה של העובדים במהלכו, יש פה עניין תדמיתית חשוב ביותר. בשנים האחרונות הלך והפך הטרנד של מגשי הפירות לפופולרי ביותר, ועל כן עובדים, מנהלים ובעלי עסקים רבים בוחרים להזמין מגשים כאלה לאירועים העסקיים. אכן, מדובר ברעיון מצוין, אבל חשוב לזכור כי כאשר מזמינים מגשי פירות לאירוע עסקי, חייבים לקחת לעשות את זה כמו שצריך. בדיוק לצורך העניין הזה הכנו מדריך מקוצר עם כמה דברים שחשוב לזכור לפני הזמנה כזאת. בהצלחה!

מחירים

בראש ובראשונה, חייבים לוודא כי מגשי הפירות שאנו מזמינים תואמים את התקציב עבור האוכל באירוע עסקי. סידור פירות זה אכן דבר מעולה להגיש באירוע חברה, אבל צריך להבין שכל מגש כזה מצריך הרבה מאד עבודה קשה ולכן המחירים הם בהתאם. מה שחשוב להבין, אם הפירות זה האוכל היחידי שתגישו או שמדובר רק בחלק מההסעדה של האירוע. אם אתם רוצים להזמין רק פירות, אפשר בהחלט "להתפרע" וללכת על המגשים הגדולים ביותר והסידורים הכי מיוחדים. לעומת זאת, אם הפירות הם רק חלק, שווה ללכת על כמה סידורים צנועים ולא לבחור דווקא בגדולים ביותר, כדי שתוכלו לקנות גם כיבוד מסוגים אחרים.

 

איך בוחרים סידור פירות לאירועים עסקיים?

בדקו אילו פירות מגיעים לכם

זכרו שבאופן טבעי למדי, פירות זה עניין עונתי ולא בכל שלב בשנה תוכלו למצוא את כל סוגי הפירות. מי שיצפה לאבטיח ומלון מתוקים באמצע חודש ינואר למשל, עתיד בחלט להתאכזב כאשר במקרה הטוב יותר, הפירות יהיו במלאי אבל לא באיכות גבוהה למדי ולכן חשוב להבין בדיוק איזה פירות אתם מקבלים. כמו כן, אם אתם מעוניינים בסוגים ספציפיים של פירות שגדלים בעונה בה אתם מזמנים, חשוב לציין זאת מפני שישנם סוגים שלא תמיד יגיעו כברירת מחדל, כמו ליצ'י, קיווי או קרמבולה.

ערכו רשימה מסודרת של אלרגנים בקרב העובדים

חשוב לזכור תמיד כי ישנם אנשים רבים עם אלרגיות לסוגים שונים של פירות ויש סיכוי לא רע בכלל שאחד או יותר מהעובדים שלכם סובל מכזו אלרגיה. על כן, לפני האירוע, בדקו בסבלנות עם כל עובד אם אכן יש אלרגיה כלשהי וערכו רשימה מסודרת. כאשר תזמינו את מגשי הפירות, יש לחזור ולציין מספר פעמים אילו פירות אסור לשים בתכלית האיסור, ומרבית המקרים גם חשוב להדגיש שההכנה של המגש צריכה להיות נפרדת. אל תזלזלו בכך, מדובר בעניין של חיים ומוות. זה אחד הטיפים הכי טובים שתקבלו מכל בעל עסק בכל הנוגע לארגון אירועים.

בדקו כי מדובר בסידור איכותי

ישנם לא מעט עסקים לסידורי פירות ולמרבה הצער יש גם עסקים פחות מקצועיים ורציניים. שימו לב שאתם מזמינים מגשי פירות אך ורק ממקומות שיודעים להציע צורות הגשה מיוחדות ויוצאות דופן ולא כאלו שפשוט חותכים את הפירות בצורה אקראית ומניחים על המגש. זכרו תמיד כי באירוע עסקי, האוכל צריך להיות יפה לעין ומזמין ולא רק טעים, ומגשי הפירות זה חלק חשוב וקריטי בעניין.

לסיכום – חפשו בסבלנות

בשורה התחתונה, כשאתם מחפשים מגשי פירות לאירוע עסקי, כדאי מאד לעשות זאת בסבלנות ומבעוד מועד ולא לחכות לרגע האחרון. כמו כן רצוי בהחלט לעשות סקר שוק ולראות מה מציע לכם כל עסק למגשי פירות וכן לחפש ממליצים ברשת. אם תעשו זאת בצורה הזו, תוכלו בהחלט למצוא מגשים גם טעימים וגם יפים מאד למראה. בתאבון!