מי שנהנה מעישון, בוודאי מכיר את מהפכת הוופורייזר של השנים האחרונות. אם בעבר עישון היה כרוך בשריפה של חומרים שונים שנמצאים בטבק, בנייר, בצמח הקנביס או אפילו בתוספים שונים, כיום הוופורייזרים מציעים לנו שיטה שונה של עישון. המונח 'וופורייזר' מגיע אלינו מאנגלית מהמילה וופור, אדים. ואכן, זהו מוצר שמאדה את החומרים שאנחנו רוצים לעשן ומשאיר רבים מאלו הנוספים רחוק מגופנו. לליין הוופורייזירים נוסף לאחרונה ה'מייטי'. יש לו יתרונות ברורים על מוצרים אחרים ואנחנו נדבר עליהם כאן בהמשך המאמר.

סוגי וופורייזרים

עיקרון הפעולה של המכשירים הללו הוא דומה אבל עדיין קיימים הבדלים ברמת הביצוע והפרטים. מדובר במכשיר שמחמם את החומר וביחד עם מים, הופך אותו לאדים. וופורייזר מייטי איכותי וחזק מסוגל להפוך חומרי עישון שונים לאדים שניתן לעשן והכל במהירות ובעוצמה מבלי שהוא משאיר אחריו שאריות.

קיימים וופורייזרים שמתאימים לנשיאה וגם כאלו שהם נייחים. בואו נעמוד על ההבדלים בינהם:

וופורייזרים ניידים

אלו עושים שימוש בחימום נקודתי על ידי פלטת חימום קטנה שמגיעה לטמפרטורה של 200 מעלות צלזיוס. זוהי הטמפרטורה הדרושה לTHC- בכדי להתאייד. היתרון בהם הוא שניתן לשאת אותם לכל מקום. החיסרון הוא בשיטת החימום הנקודתית שפוגעת מעט בטעם וגם מאלצת אותנו לערבב את החומר בכדי שכולו יגיע לאזור המחומם.

המדריך המלא לבחירה ושימוש בוופורייזר מייטי

וופורייזר נייח

זהו מכשיר שפועל על חשמל מהקיר ולכן הוא צורך יותר ממנו. בשל כך, הוא יכול להשתמש בשיטה של חימום אזורי שהוא יותר אחיד. לא נוצרים הפרשים בין אזורים חמים וקרים והאידוי נעשה בצורה חלקה יותר שנותנת גם טעם משובח יותר.

תחזוקה ואביזרים

הוופורייזרים דורשים תחזוקה וניקיון שאינם מסובכים. מדובר על ניקוי של אזור הקפסולה והצינורות המובילים כמו גם הרשתות שמסננות את החומר. במקרה של התבלות ולכלוך רב, ניתן גם להחליף את החלקים הללו.

קיימים אביזרים רבים שניתן להוסיף למכשיר: יחידת באבלר לשאיפה חלקה יותר, מטען לרכב (כבל מקורי או חלופי), סט קפסולות חילופיות, צנצנות לחומר, מברשות ואטמים לטיפולים וגם נרתיקים שישמרו עליו בזמן נשיאה.

יתרונות הוויפורייזר מייטי

למייטי יש יתרונות ברורים על פני מתחרים מקבילים:

סוללה – זו תחזיק במכשירים אחרים לכל היותר חצי שעה. במייטי הנייד מובטחות לכם שעתיים של שימוש לפחות ללא החלפת סוללה. בוופורייזר נייד זה לא רק יתרון נוחות, אלא גם חוסך לנו לזכור לקחת בטריות נוספות בכל יציאה מהבית.

שימושיות – על דגם המייטי עבדו מתכנני UX מנוסים שבנו חווית משתמש שאיננה מוכרת ממכשירים אחרים: החל בתצוגה הקריאה, מתגי ההפעלה, האחיזה ואיכות החומרים. הכל פשוט ונוח לתפעול.

איכות האידוי – יש הבדל גדול בעיצוב של איזור האידוי במייטי מוופורייזרים זולים. השאיפה בו הרבה יותר קלה וכל שאיפה מכילה יותר אדים להנאתכם.

לסיכום, המעבר לעישון בוופורייזר מעישון רגיל הוא מעבר שלוקח זמן, מחשבה והתלבטות. לאחר שהחלטתם עליו, תגלו שהבחירה במייטי היא מאד קלה – מדובר במכשיר הכי איכותי שיש שנותן לכם תמורה מעולה למחיר.