תחנות רדיו מומלצות

אם אתם מעבירים בעבודה זמן רב במשימות שונות או שאתם רוצים להאזין למוזיקה או דיבורים בשביל להישאר מרוכזים – המאמר הזה הוא ממש בשבילכם. אנחנו נמליץ לכם על סגנונות מוזיקה ותחנות מומלצות שיעזרו לכם לעבוד בכיף ואפילו יכולים לשפר את התפוקה והביצועים שלכם.

מוזיקה או דיבורים?

אז מה כדאי לשמוע – תוכניות מוזיקה נטו או תוכניות עם תוכן מילולי? למוזיקה יש יתרונות ברורים. היא לא מצריכה מעקב אחרי הנאמר בה ולכן יכולה לשמש כרקע לעבודות רבות. מוזיקה היא גם מעוררת בזכות הקצב שלה. תכניות דיבורים הן האפשרות השנייה. הן יאפשרו לכם לשמוע דברים מעניינים, להתעדכן ואפילו להאזין בחצי אוזן ולא ממש להתעמק בדברים. היתרון הוא שהתכניות הללו נותנות חיים במשרד, בעבודה, בייחוד אם אתם לבד. עם זאת, דיבורים יכולים להוציא אתכם מריכוז ולכן חשוב לבחור בתכנית שאינה מעוררת מידי ושניתן להאזין לה ללא מלוא תשומת הלב.

התחנות המומלצות ביותר להאזנה:

גלגלצ

אחת התחנות הפופולריות במדינה. רבים מאזינים לה ברכב, אבל אפשר להאזין לה גם מהבית אונליין, לחצו כאן למעבר מהיר לאתר. התחנה משדרת מוזיקה אשר מותאמת להאזנה קלילה, ומתאימה למגוון רחב של טעמים, מצבי רוח וסיטואציות. זו התחנה שהיינו ממליצים להתחיל בה בעבודה – פשוט שימו אותה ברקע ותהנו.

קול המוזיקה

זו תחנה שיכולה להתאים לחובבי מוזיקה קלאסית וג'אז אבל בהחלט לא רק להם. לעיתים בזמן עבודה, דווקא נחמד להאזין למוזיקה ללא שירה, ללא מלל אשר מוציא אותנו מריכוז. המוזיקה הקלאסית תשתלב נפלא עם עבודה מאומצת על תוכנות מחשב שונות ואפילו בסביבה של קבלת קהל או מגע עם לקוחות. המוזיקה הקלאסית היא עשירה ותוכלו להאזין לה ברקע ולאט לאט להכיר יותר ויותר ולהתחיל להנות.

תכניות דיבורים

אנחנו היינו ממליצים להאזין לתכניות אשר לא משלבות פוליטיקה או נושאים יום יומיים אשר יכולים להיות מאד מעוררים. לחילופין, תוכלו להאזין לתכניות הומור. דידי הררי הוא שדרן שניתן להאזין לו תוך כדי עבודה. הוא מעלה חיוך, הופך את הזמן בעבודה לנעים יותר ואפילו יכול לעודד ברגעים יותר קשים. אפשרות נוספת היא תוכנית בתחום ספציפי, למשל תכנית השאלות בנושא בריאות של רפי קרסו. תוכלו פשוט לשים את התכנית ברקע, להאזין לפרופסור המלומד עונה בחביבות לשאלות המאזינים ואולי מידי פעם לשמוע משהו שיועיל לכם או ישפוך אור על מצבו הבריאותי של מישהו יקר לכם.

 

בכל תכנית שתבחרו אנחנו נמליץ להתייעץ עם יתר האנשים במשרד ולקבל את הסכמתם להאזין לתכנית הספציפית אותה בחרתם. לחילופין תוכלו כמובן להאזין עם אוזניות. אין ספק שקצת מוזיקת רקע או תוכנית על נושא שמעניין אתכם יוכל להנעים את זמנם בעבודה ולהעביר אותו בנעימים. האזנה נעימה!