שומרי מסורת ודת? אנו רוצים להכיר לכם מקום שבו תוכלו לקבל תמיד את המידע החשוב והרלוונטי של נוסחי תפילות. מדובר למעשה בפרויקט אינטרנטי מיוחד שמאז שיצא לעולם כבר מסייע לאלפי יהודים בארץ ואפילו מעבר לים. מעתה כשאתם מחפשים תפילות וסגולות מומלץ בהחלט להיכנס, וכעת אנו רוצים לספר לכם יותר לעומק על המיזם המיוחד הזה.

הכירו את משיב כהלכה

אתר משיב כהלכה הוא למעשה הפרויקט האינטרנטי של רשת הכוללים הוותיקה ״ברכת אברהם״ המונה כשבעים אברכים עילויים בתורה בסניפים השונים בירושלים. מדובר על תלמידים בעלי כישרון יוצא דופן העוסקים בתורה יומם וליל. אותם תלמידי החכמים הם אלו שלמעשה אחראיים על תפעול האתר. הם מעלים אליו תכנים מעניינים ורלוונטיים על בסיס קבוע, עונים על שאלות שנשלחות ומביאים ממשנתם ומחוכמתם אלינו הקהל. בואו נדבר על נסחי התפילות והסגולות שתוכלו למצוא ולאחר מכן נספר לכם עוד כמה דברים נחמדים שאפשר למצוא באתר.

תפילות וסגולות באתר משיב כהלכה

כאמור, תוכלו למצוא באתר מגוון של תפילות וסגולות והנה כמה דוגמאות על קצה המזלג לדברים שקיימים באתר:

 

 

כמובן שכל זה כאן ממש על קצה המזלג ותוכלו למצוא עוד אינספור ברכות, תפילות וסגולות, אבל האמת היא שזה ממש עוד לא הכל. בואו נראה מה עוד האתר המעניין הזה מציע לציבור הדתי, החרדי ושומר המסורת.

מה עוד תוכלו למצוא באתר משיב בהלכה

מדובר במקור מידע נפלא לכל מה שקשור בדת ובהלכה. הנה עוד כמה אפשרויות נהדרות שהאתר מציע:

שאלות ותשובות:

כידוע, שאלות ותשובות זה מודל הלכתי מוכר וזוהי דרך מצוינת עבור רבים לקבל מידע על אורח החיים שמעניין אותם. מדור שאלות ותשובות מחולק בצורה נוחה לקטגוריות כמו שאלות ותשובות בהלכות כשרות, טהרת המשפחה, שבין אדם לחברו, הלכות שבת, הלכות לשון הרע ועוד.

מה מברכים על?

אין ספק שאחד האתגרים של אנשים שומרי מסורת הוא לדעת מה צריך לברך על מאכלים כאלו ואחרים. כלומר, כשמדובר על מאכלים מוכרים ופשוטים אז זה לא ממש מסובך, אבל ככל שמדובר על דברים יותר ספציפיים כך זה יותר מבלבל. למשל, מה מברכים על קרוטונים בהכנה ביתית? את התשובה לשאלה הזו תוכלו למצוא באתר.

שאל את הרב:

נגיד שחיפשתם בכל האתר אחר תשובה לשאלה מסוימת או מידע בנושא הלכתי כזה או אחר ולא מצאתם, ממש אין סיבה להתייאש. במדור ״שאל את הרב״ באתר תוכלו להיכנס, לכתוב את הפרטים שלכם ואת השאלה שטורדת את מחשבתם ובתוך זמן קצר ביותר תקבלו תשובה מפורטת מאחד מהאברכים תלמידי החכמים.

לסיכום

כשאתם צריכים מידע בנושאים שונים של הלכה זוהי לגמרי הכתובת שלכם ואנו לחלוטין ממליצים להכיר את האתר הנפלא הזה.