אין לי מושג איך אתם מתייחסים לטלפון הנייד שלכם ועד כמה הוא חשוב לכם, אבל אצלי מדובר באחד הדברים החשובים ביותר. לא רק שזה הכלי באמצעותו אני מתקשר עם החברים שלי והמשפחה, אלא מדובר גם בכלי העבודה הכי חשוב לי בתור כתב שטח ובדיוק בגלל זה חשוב לי תמיד להצטייד בדגמים החדשים ביותר. אני צריך טלפון חזק שלא נתקע גם כשחם מאד בחוץ, מצלמה איכותית כדי לתעד רגעים בעבודה, מערכת הפעלה איכותית ומעבדים חזקים ובקיצור, אני חייב טלפון איכותי. עד כאן הכל טוב ויפה, אבל אתם בטח יודעים כמוני שהצורך הזה יכול לעלות הרבה מאד כסף מדי שנה וזה באמת מה שקרה אצלי עד לא מזמן כשהייתי קונה את הסלולריים בחנויות שונות. לשמחתי הרבה לאחרונה הדבר הזה השתנה כשהצלחתי לרכוש טלפון סלולרי אונליין במחירים נוחים שהיה לא רק במחיר משתלם, אלא גם הגיע עם חווית רכישה מאד נוחה ונעימה. אני לחלוטין ממליץ על האתר ממנו קניתי אותו ורוצה לספר גם לכם על החוויה שתהפוך את הרכישה להרבה יותר מהנה ובעיקר משתלמת.

הסמארטפון החדש שלי: כך קניתי טלפון נייד אונליין, ויצאתי מרוצה

דילים משתלמים

אז כדי לא להשאיר אתכם יותר מדי במתח אספר שאחרי חיפוש לא ארוך במיוחד, מצאתי דיל מעולה ורכשתי באתר הזה. חשבתי שהיה לי מזל כי מדובר היה בדגם (LG VELVET) במחיר די אחיד וגבוה בכל האתרים והחנויות בהם בדקתי ולכן הייתי די מופתע לגלות שהוא זול באופן משמעותי באתר הזה (שנקרא רונלייט אגב, אם עדיין לא נכנסתם לראות). חשבתי לעצמי שיש לי מזל ושכנראה היה דיל מיוחד עליו וגיליתי שאכן היה דיל כזה, אבל שמדובר בעניין די קבוע ושגרתי באתר הזה. מפעם לפעם אפשר למצוא שם מוצרים שונים במחירים סופר נוחים שבהחלט אין סיכוי למצוא בשום אחר (אולי רק בחו"ל) וכבר כאן חשבתי לעצמי שזה יהיה לכם לשמור את הכתובת ברשימת האתרים המועדפים. עם זאת, עדיין לא ביצעתי את ההזמנה בשלב הזה, אז היו לי עוד כמה דברים לבדוק לפני שאני רץ לספר לכולם.

חווית שירות נעימה ומשלוח מהיר

קודם כל חשוב לי לדבר על ההזמנה עצמה. הממשק באתר הוא נוח ופשוט ולא משאיר הרבה מקום לטעויות, כך שכבר מדובר במשהו חשוב, בעיקר למי שלא מסתדר עם מערכות של אתרים שונים אחרים. מעבר לכך, אופציות התשלום נוחות למדי וניתן לחלק את התשלום וכן מדובר במערכת תשלום מאובטחת ומתקדמת (אתם יכולים לסמוך עליי בעניין הזה, אני אף פעם לא מכניס פרטי כרטיס אשראי לפני שאני בודק לעומק מי החברה שמתפעלת את התשלומים ועד כמה היא משקיעה באבטחה שלה, כדי להימנע מהונאות כרטיס אשראי). מכאן נדרשתי להזין את הכתובת שלי על מנת להשלים את ההזמנה והייתה לי את האפשרות לבחור בכתובת שונה לקבלת המשלוח. המשלוח אגב הגיע אליי במהירות וללא כל עלות נוספת, שכן מוצרים מעל 500 שקלים ניתן לקבל ללא עלות משלוח. במידה ומדובר על מוצר זול יותר עלות המשלוח היא 39.90 ש"ח בלבד.

מענה מהיר ושירות אדיב

המכשיר הגיע אליי מהר מאד ובגלל שמדובר ביבואן רשמי אני יודע שבכל מקרה של תקלה יש לי אחריות מלאה. לפני הרכישה ביררתי וגיליתי שבכל מקרה של תקלה יש מגוון של נקודות מסירה ברחבי הארץ אליהן ניתן להגיע ולתקן את המכשירים.

בשורה התחתונה – אני בהחלט ממליץ על אתר רונלייט לרכישת סמארטפונים ומכשירים חשמליים אחרים וממליץ לכולם לנסות!