מנהלים עסק במדינת ישראל? ובכן, אם חלק בלתי נפרד מניהול העסק שלכם כולל תחזוק משרד על כל המשמעויות השונות של הדבר, סביר מאד להניח כי מדובר בדבר מה שגוזל מכם הרבה מאד זמן, אנרגיה וכסף. למעשה, מתברר כי מדי שנה, הסיבה שיותר ויותר עסקים פושטים רגל, היא העובדה כי הם גדלים ומקימים משרד לניהול השוטף, מה שמביא למאזן שלילי ובסופו של דבר לכך שהעסק יהפוך לבלתי רווחי. נשאלת השאלה אם כך, האם יש דרך לפתור את הבעיה הזו או שמא מדובר בגזרת גורל איתה עסקים בארץ פשוט צריכים להתמודד? על רגל אחת נאמר שזו בהחלט לא גזרת גורל ושישנם לא מעט פתרונות מוצלחים, ואנחנו רוצים לספר עכשיו על אחת האפשרויות המשתלמות ביותר והיא מיקור חוץ לשירותי משרד. על איזה שירותים מדובר ואיך זה בדיוק עובד? הנה מה שחשוב שתדעו.

הנהלת חשבונות

בואו נתחיל עם הצורך הבסיסי ביותר של כל עסק במדינת ישראל. מדי שנה, יש צורך בהכנת דוחות מדויקים של רווח והפסד, הוצאת משכורות לעובדים, דיווח למס הכנסה ולמוסד לביטוח לאומי וכמובן ניהול שוטף של הקבלות, ההוצאות וההכנסות. האפשרות המוכרת והנפוצה שהיא בהחלט פחות משתלמת היא להעסיק עובד לצורך העניין הזה. ככל הנראה שאותו עובד יספיק את העבודה בזמן מסוים ושאתם תשלמו לו משכורת גבוהה הרבה יותר מסך העבודה. לזה תוסיפו את תשלומי הביטוח הלאומי, מס הבריאות, ימי החופש וכל שאר ההוצאות הנלוות להעסקת עובד, ותוכלו להבין שזה בהחלט צעד שאינו משתלם. במקום, תוכלו להנות משירותי הנהלת חשבונות מתקדמים מקצה לקצה, כשאתם משלמים נטו על השירות ואפילו יכולים להזדכות על ההוצאה כהוצאה מוכרת. זכרו כי חברה מקצועית תדע להעניק לכם שירותים מקצועיים, לפעמים אפילו יותר מעובד שכיר שלא תמיד מיומן ובקיא בתחום. לחצו כאן לשירותי משרד נוספים ותוכלו למצוא את השירותים שאתם צריכים באופן מדויק.

ניהול יומן

בניגוד להנהלת חשבונות (שיכולה להתבצע גם באינטרנט) למשל, ניהול יומן זה לא רק עניין טכני שצריך להוריד מאיתנו כי ככה הדברים עובדים, אלא מדובר על דבר מה שהוא חיוני ליעילות העסק. כאשר עסק יודע לנהל את הזמן שלו, כולל פגישות עסקיות ומשימות חשובות – הדרך להצלחה היא פשוטה הרבה יותר וזה משהו שכל עסק חייב לסגל לעצמו. העניין כאן הוא שהרבה עסקים טובים במה שהם עושים, אבל יש לא מעט כאלה שפשוט לא יודעים לסדר את הלו"ז ביומן בצורה טובה. שירותי ניהול יומן במיקור חוץ יאפשרו למקור מקצועי חיצוני לעשות לכם סדר בשגרת העבודה שלכם, מתוך היכרות מלאה עם העסק שלכם כמובן, וכך גם תוכלו לפנות את עצמכם ואת העובדים למשימות החשובות באמת בצורה מסודרת ויעילה.

שירותי טלמרקטינג

עסקים שעובדים בשיטה של שיווק טלפוני, חייבים להעסיק עובדים בעלי מיומנות מכירה ויחסי אנוש מעולים. בגלל שלא תמיד פשוט למצוא עובדים כאלו ובעיקר מפני שזה גוזל לא מעט זמן, האפשרות של מיקור חוץ לשירותי טלמרקטינג זו אפשרות בהחלט מצוינת ויעילה. גם כאן חשוב לציין כי החברות שמציעות את השירות מחזיקות אנשי מכירות מקצועיים שמכירים את תהליכי המכירה לעומק ויוכלו לתת לכם שירות מצוין.

שירותים נוספים

עד עכשיו נגענו בשלושה שירותי משרד מרכזיים שניתן לקבל במיקור חוץ, אבל חשוב מאד לזכור שניתן לקבל עוד לא מעט שירותים כאלו כמו תמלול והקלדה, ניהול קשרי לקוחות, מזכירות אונליין ועוד, ולחסוך בענק, שווה לנסות!