אם עד לפני מספר שנים ספורות בשביל לשדרג את הסלון נדרש היה להוציא לא מעט כסף, כיום באמצעות אלמנטים שונים ואיכותיים ניתן ליצור סלון מעוצב שמתכתב עם הטעם האישי שלכם ותוך שימת דגש על התאמה מדויקת לעיצוב הכללי. אם אתם בדיוק שוקלים לשדרג את הסלון אבל חוששים מפני המחיר, להלן מספר הצעות שיאפשרו לכם לשדרג את הסלון במינימום מאמץ ובמקסימום תוצאה. מוכנים? בואו נתחיל!

תליית תמונות

דרך מצוינת לשדרג את הסלון במינימום מאמץ אבל במקסימום תוצאה יכול להתבצע באמצעות תמונות וציורים במגוון צבעים, אותם ניתן להזמין אונליין ולהתאים באופן מדויק לעיצוב הנבחר של הבית. למעשה, לעיצוב הקירות יש חשיבות עצומה מבחינת הנראות של הסלון ועל כן באמצעות התאמה של תמונות כמו גם ציורים תוכלו ליצור חלל מעוצב שמדבר באותה השפה ואשר יוצר בסופו של דבר סלון מעוצב ומשודרג.

שילוב של עציצים

אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות ובייחוד לאחר מגפת הקורונה הוא שימוש בעציצים כאלמנט עיצוב לכל דבר ועניין. כיום ניתן  לבצע רכישה של עציצים בהתאמה אישית מבחינת גודל כמו גם תחזוקה מועטה אשר מאפשרת לכם ליצור חלל מעוצב ומרענן המשלב גם עציצים משלל סוגים. אם אתם רוצים להימנע מטיפול בעציצים, ניתן בהחלט לרכוש עציצים מלאכותיים אשר נראים בדיוק כמו הדבר האמיתי – רק ללא צורך בהשקיה.

פריטי טקסטיל

דווקא הפרטים הקטנים הם אלו שיכולים לחולל את ההבדל, בייחוד בשל ההיצע הגדול של פריטי טקסטיל כמו שטיחים, כריות נוי, כמו גם וילונות אותם ניתן לרכוש בעלות כספית נמוכה ואפילו מבלי לצאת מהבית, כל זאת מתוך מטרה ליצור בחלל הסלון טקסטורה וכן זריקות של צבע שישדרגו את המראה של הסלון כמו גם ישלימו את סגנון העיצוב הנבחר. אם בחרתם למשל לעצב את הסלון בסגנון בוהו, ניתן לשלב כריות בצבע בז' ושחור כמו גם שטיח עם פרנזים. אם יש לכם יכולות תפירה, תוכלו גם לרכוש בדים ולתפור כיסוי מקורי ויפה לכריות ספת הסלון בעצמכם. שימו לב כי כאשר אתם רוכשים פריטי טקסטיל אתם מקפידים על רכישה של פריטים איכותיים ותוך שימת דגש על "פחות הוא יותר" מתוך מטרה להימנע מעומס על החלל.

גם אתם יכולים לשדרג את הסלון שלכם בקלות

מראות

בעידן שבו רבים מאיתנו מעלים תמונות לרשתות החברתיות מהסלון, מראה הפכה לאלמנט פרקטי אך גם דקורטיבי וזאת בשל היכולת לבצע רכישה של מראות בהתאמה אישית – הן מבחינת הגודל והן מבחינת המסגרת. מדובר בהזדמנות מצוינת ליצור אפקט גדול יותר של הסלון, אם מדובר בחלל קטן כמו גם ליצור אלמנט פרקטי של צילומים כמו גם יצירה של חלל סלון מעוצב.

הדבקה של טפט

אלמנט חזותי יפהפייה הוא ללא ספק טפט. זה לא סוד שהדבקה של טפטים הפכה לאחד הטרנדים החמים בעולם עיצוב הפנים, וזאת בשל היכולת לשלב על אחד הקירות או יותר טפטים מעוצבים שיכניסו עניין וטקסטורה לבית. כך לדוגמה, ניתן להדביק על הקיר של הטלוויזיה טפט דמוי בטון או עץ ובכך להכניס לסלון חמימות ומראה כפרי יפהפייה לצד דוגמאות שונות כמו למשל טפט בצורה גיאומטרית. השמיים הם הגבול מבחינת הצבעים והדוגמאות ועל כן רצוי לקבל השראה דרך הרשתות החברתיות כמו גם לבחון כיצד הטפט משתלב עם האלמנטים השונים בסלון כמו ריהוט ודקורציה, כל זאת מתוך מטרה ליצור בסופו של דבר תמהיל המשלב גם את הקירות כחלק בלתי נרד מהעיצוב.

לסיכום

שדרוג של סלון יכול להתבצע באופן קל, פשוט וחסכוני, וזאת בשל היכולת לבצע פריטים דקורטיביים כמו תמונות, טפטים, מראות ועוד. לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה, חשוב מאוד לקבוע מראש את מסגרת התקציב וכן את סגנון העיצוב מתוך מטרה להבטיח כי המראה הסופי יהיה ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.