אין ספק שהחיילים שלנו הם הדבר הכי יקר לנו, הם אלה ששומרים עלינו ועושים ימים כלילות על מנת שנוכל לישון בשקט. במאמר הבא נסביר למה כדאי לתרום לחיילים ונכיר לכם את האתר JGive, האתר שיאפשר לכם לבצע תרומה בטוחה באינטרנט במהירות ובקלות.

למה צריך ומומלץ לתרום לחיילים?

זה לא משנה אם מדובר בחיילים קרביים או תומכי לחימה, אין ספק שתרומה לחיילים היא דבר מבורך. בתקופת השירות שלהם, החיילים נותנים את הנשמה עבור המדינה, רק כדי שאתם תוכלו ללכת לישון בשקט. אנחנו מדברים על חיילים שעומדים במחסומים בקור העז, חיילים המוצבים באזורים הכי מתוחים מבחינה ביטחונית, כאלה שמסכנים את עצמם יומם וליל על מנת לשמור עלינו. כמובן שגם תומכי הלחימה עושים ימים כלילות על מנת שאנחנו נוכל להיות בטוחים, בין אם מדובר בחיילים מתחום הסייבר, הטכנולוגיה ועוד.

בהמשך המאמר נפרט על קרן יחד למען החייל, שכן מדובר במוסד שמקדיש את עצמו לצבא, אך לפני זה חשוב לנו להסביר לכם לעומק למה חשוב לתרום לחיילים. ראשית, חלק נכבד מהתרומות הולך לחיילים בודדים, כאלה שאין להם איפה להיות בסופי שבוע ובחגים, כאשר המטרה היא שאף חייל לא יישאר לבד. כך כל חייל בודד יכול לקבל שיי לחג ולהרגיש כמו כל החיילים. בנוסף, באמצעות התרומה שלכם ניתן להעניק לכלל החיילים את כל מה שחסר להם, בין אם מדובר במועדוני רווחה, בתי כנסת, חדרי כושר, ימי תרבות ועוד.

בנוסף לכך, אין ספק שכשאתם תורמים לחיילים ועושים להם טוב אתם עושים על הדרך גם המון טוב לעצמכם. התרומה הזו תגרום לכם להרגיש כל כך טוב עם עצמכם, תחושה של סיפוק שלא תוכלו להשיג בשום דרך אחרת.

 

 

למה כדאי לתרום לחיילים דרך JGive?

כשאתם מבצעים את התרומה שלכם לחיילים באמצעות האתר JGive אתם יכולים להיות בטוחים שאתם תורמים בצורה בטוחה ושהכסף שלכם באמת מכוון לתרומה בלבד. ב- JGive התרומה היא בטוחה ושקופה, כך שאתם בוחרים בעצמכם את העמותה שלה אתם רוצים לתרום ולא פחות חשוב מזה, האתר יפיק עבורכם קבלה עבור כל תרומה במשך השנה. בתום השנה תוכלו להגיש את הקבלות הללו ולדרוש בעבורם החזר מס.

לפני שאתם תורמים אתם יכולים להתרשם מהפרופיל של העמותה, מהעשייה שלה, מההתנהלות ומחלוקת המשאבים שלה. ל-JGive אין מטרות רווחה והיא לא גוזרת עליכם שום קופון, זו בדיוק הסיבה שבגינה אתם יכולים להרגיש שקט נפשי כשאתם תורמים קרן יחד למען החייל. באתר הזה תוכלו למצוא רק עמותות שרשומות כחוק ואין שום מצב שבו הכסף היקר שלכם ירד לטמיון.

אם נתמקד מעט על הפן הטכני שבדבר, באמצעות JGive אתם מבצעים את התרומה אונליין, אין צורך למלא טפסים או לבזבז זמן ואנרגיה בלגשת לעמותה פיזית. הכל מתבצע באינטרנט בקלות, במהירות והכי חשוב, בבטיחות.

קצת על קרן יחד למען החייל

קרן יחד למען החייל היא קרן שבאמצעותה תוכלו לתרום לחיילי צה"ל וליחידות השונות שלו. מדובר בגוף המוביל את כל הפעילות למען רווחתם של חיילי צה"ל והקרן הזו כמובן מתחייבת גם היא שכל התרומות שלכם הן למען החיילים בלבד. בראש הקרן הזו עומד האלוף (מיל') יורם יאיר, שגם הוא מבצע את תפקידו בהתנדבות מלאה ללא כל מטרות רווח.

לסיכום

אם אתם רוצים לתרום לחיילים ולעשות את זה בקלות ובמהירות באינטרנט, אתם צריכים לבצע את התרומה באמצעות האתר JGive.