כשהקטנטנים שלכם מתחילים לזחול, לחייך, לדבר ולהיות מקסימים – אתם פשוט רוצים לתעד כל רגע. הורים מצלמים את ילדיהם בכול יום, אבל אין כמו צילום תינוקות מקצועי כדי לתעד את הפעוט תוך בימוי תמונות מקסימות וצבעוניות מלאות חן ועניין שאפשר לתלות על הקיר.

תמונות מקצועיות של ילדים, יספקו לכם זיכרונות מתוקים, מזכרת כיפית מהגיל שעובר כל כך מהר ופריט דקורטיבי שאפשר למסגר ולתלות בחדרים בבית.

אם בחרתם לך תעד בצילום מקצועי את הפעוט שלכם, כדאי להכיר כמה רעיונות נפלאים לצילומים:

לפני הכול – בוחרים לוקיישן מקורי

בחרו לוקיישן מקורי מתאים לצילומים כמו צילום בפארק, בגינה יפה, על חוף הים , בפינת ליטוף או בכול מקום שנראה לכם מתאים. המיקום בו תצלמי את התמונות ישפיע מאד על התוצאה. התייעצו עם צלם מקצועי בנוגע לצילום חוץ או צילום בסטודיו. לעיתים אפשר לשלב בן השניים.

בחירת אביזרים

אביזרים לצילום גם הם ישפיעו על התוצאה ויוסיפו עניין לתמונות. עבור צילום תינוקות יש מגוון פריטים שיכולים להפוך את התמונות למעולות כמו בעלי חיים חמודים, הכלב או החתול של המשפחה יכולים להוסיף המון חן לתמונה, אפשר להוסיף דובי גדול שהילד אוהב, יש הורים שיבחרו לצלם את הילד ליד עוגת ראווה גדולה, ויש לא מעט פריטים צבעוניים שיספקו צילומים מהממים!  גם פריטי אופנה כמו נזר לראש של פעוטה נסיכה, עניבה לתינוק חמוד, משקפי שמש אופנתיים וכולי – יהפכו את התמונות למקוריות במיוחד.

מתעדים את הרגע הכי יפה: רעיונות מקוריים לצילומי תינוקות

צילום ליד אלמנטים מחיי היום יום

צילום על אופנוע, תמונה של התינוק אופה עוגיות, צילומים בתוך אוטו קטן, בסירה וכולי כל אלה יספקו תמונות משעשעות. את כל הצילומים מבצעים בהשגחה עם הדרכה של צלם תינוקות מקצועי ולאחר מכן נהנים מתוצאות מהממות מצחיקות ומקוריות.

שילוב אלמנטים טבעיים בצילומים

גם שילוב של אלמנטים טבעיים יכולים להראות נהדר בצילום! למשל תינוק חדש ששוכב על שמיכה רכה כמו מצמר עזים על גדם עץ בסביבה טבעית תראה נהדר. ממש כמו תינוק קדום מתקופות אחרות וקדומות. עוד תוכלו לצלם את התינוק ישן בסלסלת נצרים טבעית או באחו. את ארגון התמונה יש לבצע כמובן כך שהתינוק לא יידקר מהחומרים סביבו ובהשגחה מלאה שלכם ושל הצלם. גם צילום תינוק ישן בתוך קן גדול שהכנתם עבורו יהיה מקסים! פעמים רבות לצלם תינוקות יש בסטודיו את כל האביזרים לכם כדאי להתייעץ עמו לגבי רעיונות.

פרחים צבעוניים

תינוקות ופעוטות נראים נהדר כשהם עטופים בפרחים צבעוניים. בחרו המון פרחים גדולים אמיתיים או עשויים משי ובדקו כיצד תוכלו לשלב את הפרחים בצילום. יש את מי שיבחר לעטוף את הילד בפרחים או לשים אותו במעין בריכה פרחונית ויש את מי שיבחר לקשט את ראש התינוקת בזר של פרחים צבעוניים ענקיים. התוצאה תהיה מתוקה להפליא!

תינוקות בתלבושת בעל חיים מתוק ופרוותי

צילומים נוספים שיכולים להיות מתוקים הם צילומי תינוקות כשהם עטופים בתלבושת של דובי מתוק, של צב,  חתול, כלבלב או כל בעל חיים שאתם אוהבים. צלם מקצועי ידע לצלם את התמונות ולערוך אותן כך שהתוצאה תהיה נפלאה.

באמצעות רעיונות מקוריים וצלם תינוקות איכותי – אפשר ליצור מזכרות נפלאות ולהנות מתמונות שיקשטו את כל הבית וגם את חדר התינוקות.