עיצוב חדר השינה

חדר שינה הוא הממלכה שלנו. אחרי יום עבודה ארוך, כל מה שאנחנו רוצים הוא להתפנק וליצור זמן איכות עם בן/'בת הזוג. אולם, כאשר החדר משעמם מבחינת העיצוב יש לכך השפעה ממשית על המערכת הזוגית, ועל כן נדרש לחשוב ולתכנן על עיצוב מנצח שגם יכניס אווירה אבל גם יחזק את הזוגיות.

עיצוב חדר שינה: חיוני לכל זוג שרוצה לחזק את מערכת היחסים

כולנו מכירים את התחושה של כניסה לחדר מלון מפנק. התחושה המיידית היא של פינוק ורצון להיכנס כמה שיותר מהר למיטה גדולה, מפנקת ונעימה – ובכך להרוויח זמן איכות חשוב מאוד עם בן או בת הזוג. אולם, גם בבית שלנו חשוב לשים את הדגש על יצירת חלל שינה נעים וזאת בשל העובדה כי מדובר במקדש הזוגי שבו אנו מתחברים האחד על השני. כאשר החדר משרה אווירה עכורה של שעמום ואפילו זקנה, זה משפיע באופן ישיר על הרצון שלכם להתחבר האחד לשני כמו גם על התחושה האישית של הירגעות ואינטימיות. על כן, חשוב לעצב את חדר השינה בהתאם לטעמכם האישי ועם שימת דגש על אלמנטים רומנטיים שיכניסו אתכם לאווירה ויאפשרו לכם להרגיש כאילו אתם בבית מלון – רק בבית.

איך מעצבים חדר שינה מפנק?

בשלב הראשון רצוי לעשות סדר בריהוט הקיים ולבחון האם ניתן להשתמש בו בשנית דרך חידוש, מתוך מטרה להפחית בעלות של רכישת ריהוט חדש. חשוב לשים לב לפרופורציה של החדר, ובמידה ומדובר בחדר קטן יחסית – לנקוט בקו מינימליסטי שנועד ליצור חלל הרמוני ולא עמוס יתר על המידה. במידה ובחרתם להחליף את הריהוט הקיים, ניתן בהחלט ליצור חדר מושלם דרך רכישה של סט קומפלט. לחצו כאן לטובת התרשמות מהקולקציות המתחדשות, ובכך תוכלו ליצור לעצמכם חלל הרמוני ומזמין שמתכתב באותה שפה ומאפשר לכם לעצב את חדר השינה באופן קל, פשוט ואפילו חסכוני.

קבלת השראה לטובת עיצוב חדר שינה

דרך מצוינת בעבורכם לקבל מידע וטיפים בנוגע לעיצוב של חדר השינה ניתן לבצע דרך בנייה של לוח השראה. דרך הרשתות החברתיות כמו גם מגזינים לעיצוב ניתן לקחת רעיונות, וליישם אותם בחדר שלכם. מאחר וחדר השינה שלכם צריך להיות גם פרקטי אבל גם רומנטי, עדיף להיצמד לסגנון עיצוב אחיד שמתכתב עם שאר החדרים בבית, מתוך מטרה ליצור איזון אך גם תחושה של אינטימיות שהיא חשובה מאוד בתהליך העיצוב. אל תתפתו לעצב את חדר השינה בהתאם לטרנדים אלא אך ורק בהתאם לטעמכם האישי,

צבעים בחדר שינה

הצבעים בחדר השינה הם חשובים מאוד לצורך יצירה של חלל אינטימי ומזמין. מאחר ואחרי הכול מדובר בחדר שינה, רצוי לבחור בקו רגוע של צבעים כמו שמנת, תכלת או אפור וכן לבחור בקיר מרכזי אחד לטובת צבע מרכזי שימשוך את תשומת לב. כך לדוגמה, אם המיטה שלכם מונחת בצמוד לקיר, מומלץ לבחור בטפט עם גוון רך שיכול ליצור תחושה של אוורר לצד מראה נקי ואלגנטי. הקפידו להתאים את הצבעים לסגנון העיצוב אבל בהתאם גם את הטקסטיל, ועל כן ההמלצה הגורפת היא להשקיע גם במצעים איכותיים (וכמובן גם במזרן שעליהם הם יפרסו) שיתכתבו בצורה מושלמת עם החזון שלכם.

לסיכום, דווקא הרגעים הפשוטים והרומנטיים ביותר בחייכם יתקיימו בתוך חדר השינה. בכדי שהרגעים הללו יהיו קסומים עוד יותר, השקיעו בריהוט, אביזרים וכמובן פריטי טקסטיל איכותיים שבאמצעותם תוכלו לחולל שינוי אמיתי לא רק בבית ובחדר השינה אלא בזוגיות שלכם – ובכך להעצים אותה.