מכונת תספורת לשימוש ביתי

אחת המיומנויות שהכי משתלם ללמוד היא המיומנות לספר את עצמנו או אחרים בעצמנו. לא צריך לדעת לספר כמו מעצב שיער במספרה. בשביל הרבה תסרוקות, צריך לדעת ממש כמה דברים בסיסיים. ההשקעה בציוד תספורת בסיסי לבית היא משתלמת ותחזיר את עצמה תוך כמה תספורות ספורות על ידי החיסכון במחיר התספורת עצמה. בכדי להתחיל, לא צריך ציוד רב, אבל הציוד שכן קונים צריך להיות איכותי ומתאים למשימה. במרכז הציוד הנדרש עומדת מכונת התספורת. כיום, יש מבחר גדול של מכונות אשר מציעות תכונות שונות לצרכים שונים. ריכזנו לכם כאן שלל טיפים שיעזרו לכם לרכוש מכונת תספורת טובה שתאפשר לכם תספורת קלה, נוחה ואפילו בטוחה. נקודת המבט שלנו למאמר הזה היא הספר החובב המתחיל שצריך מכונה טובה לצרכים ביתיים.

שלל מכונות תספורת

קיימות בשוק שלל מכונות מדגמים שונים ומשונים. רבות מהמכונות שמשווקות הן לא מכונות תספורת, אלא שילוב של מכונות גילוח עם תספורת. למי שמסתפר בבית באופן קבוע, מכונות אלו יכולות להיות לא מספקות. יכולת הגילוח שלהן מוגבלת לזקן ומעט שיער. בשימוש רצוף על שיער סמיך הן יתבלו במהרה והסכינים ישחקו. אז למרות שאתם לא ספרים מקצועיים, אנחנו ממליצים בחום על מכונות תספורת ייעודיות ולא כל מיני שילובים שונים. לחצו כאן וצפו בסקירה של מכונות כאלו. את מכונות הגילוח המשולבות עם תספורת תוכלו לרכוש לנסיעות או לגילוח של הזקן. מותגי המכונות שתרכשו לבית לא יהיו שונים בהרבה מאלו שבמספרה. אחד היתרונות הגדולים במכונות הללו הוא שניתן לתקן אותן במידת הצורך. למשל, ניתן להחליף ולהשחיז את הסכינים בהן. זה מבטיח שהן יישארו איתכם תקופה ארוכה.

קריטריונים לבחירת מכונת תספורת

כאשר אתם בוחרים מכונת תספורת, שימו לב לדברים הבאים:

התאמה ליד ושימושיות

מכונה טובה היא כזאת אשר ניתן להחזיק בכל מיני תנוחות. זה יאפשר לכם לדייק בתספורת וגם להימנע מחתכים. נסו להרגיש את המכונה בכל מיני תנוחות אחיזה. במידה ואתם רוכשים באתר, שימו לב לגודל המכונה ולחוות הדעת בנושא ממשתמשים אחרים.

מנוע

המנוע של המכונה צריך להיות עוצמתי ושקט. זה יבטיח קיצוץ מהיר וחלק של השיער, ימנע התחממות יתר של המכונה וגם יהפוך את תהליך התספורת לפחות רועש באוזניים.

טעינה מול כבל חשמלי

מכונה נטענת תהיה נוחה יותר לשימוש מכיוון שאין כבל המחובר לחשמל. היא מומלצת למי שאין לו יציאת חשמל נוחה בכל מקום. מצד שני, מכונה המתחברת ישירות לחשמל תהיה ברוב המקרים קלה יותר. היא גם תהיה אמינה יותר ועוצמת התספורת בה קבועה ללא נפילת מתח.

סכינים

יש כיום מכונות עם סכינים מעולות עשויות מפלדות מיוחדות המונעות שחיקה ובלאי. קיימים בשוק גם סכינים קרבון אשר אפילו משחיזות את עצמן תוך כדי הפעלה. מומלץ לשים לב לפרט הזה בבחירת המכונה.

תוספים שונים

מכונות רבות נמכרות כערכה עם מספר רב של מסרקים ואפילו מספריים. נוסף על כך, תוכלו למצוא מכונות עם מיכל איסוף קטן לשיער – נוח בתספורת ביתיות. עם האבזור הנכון, תוכלו 'לסגור את הפינה' של כל ציוד התספורת ברכישה של מוצר אחד – זה נוח!

 

לבסוף, מכונת תספורת עובדת במאמצים גדולים – המנוע עובד במהירות גבוהה; הסכינים מתחככות זו בזו במהירות והכל נעשה לעיתים בסביבה לחה שלא תורמת למכשירי חשמל. בשל כך ההמלצה היא לבחור במכונה ממותג מוכר אשר תישאר איתכם לאורך שנים ותחזיר את ההשקעה הראשונית, אפילו אם היא גבוהה מעט. ספיחס!